Sina oled meie väärtus

Me ei püüa oma kliente vormida – ehitame teenuse oma klientide ümber. Meie põhifookus on sinul, tagades, et oled igal sammul oma kinnisvara müügiga toimuvaga kursis ja omad kontrolli oma kinnisvara üle.

Meie jaoks on oluline protsess, mitte tehing

Meie klientideks on nii mitme kinnisvarainvesteeringuga kinnisvarainvestorid kui ka esimest korda ostjad või müüjad. Mõistame, et igale kliendile pakutavad teenused peavad olema individuaalsed. Meie jaoks ei ole asi ainult kinnisvara müümises – oleme sinuga algusest lõpuni, alates sinu kinnisvara müügiks valmis seadmisest kuni järgmise kinnisvara/kinnistu ostuni ja kõigi vahepealsete detailide leidmiseni.

Oleme üks meeskond, mitte indiviididest koosnev meeskond

Suures korporatsioonis võib ettevõte koosneda ühest mitmest ostujuhist, müügispetsialistist   ja maaklerist, kes kõik töötavad oma klientide heaks individuaalselt. Kui müüme sinu kinnisvara, töötame koos ühise eesmärgi nimel.

FROMHOLD

Ervin Ranna

Ervin on Fromhold Kinnisvara kaasasutaja. Ervin juhib, korraldab, helistab ja lepib kohtumisi kokku. Innukas suhtleja, kes hindab personaalset lähenemist. Just seetõttu koosnevad Ervini meilid klientidele pikkadest üksikasjalikest tekstidest, kus on kõik lahti seletatud – ka parima tahtmise juures ei saa rohkem küsimusi tekkida.

Kui Ervin parasjagu tööga ei tegele, siis võib ta leida korvpalliplatsilt, kus ta mängib esiliiga tasemel samasuguse kirega, nagu teeb oma tööd. Ervini erialast pühendumust kinnitab õppimine Luua Metsanduskoolis metsamajanduse spetsialisti erialal. Ervin usub, et kõige paremad teadmised tulevad läbi kogemuste. Pole küsimust või probleemi, millele Ervinil lahendust või vastust pole. Pole võimatut – kõike saab!

Tel: +372 518 5616
E-mail: ervin@fromhold.ee

FROMHOLD

Richard Jõgi

Richard on Fromholdi juhataja. Tema on see, kes hoiab firmal kätt pulsil, et kõik sujuks alati plaanipäraselt ilma suuremate viperusteta. Richard vastutab eelkõige firma administratiivse poole eest. Filosoofiat õppinud asjapulk, kelle üheks tugevuseks on hea argumenteerimisoskus. Ta on kaalukas, analüüsib olukordi ja planeerib.

Nagu parimatele semudele kombeks, siis iga uus rada võetakse ette koos, seega Luua Metsanduskooli nimekirjast ei puudu ka Richard. Tema prioriteediks on kasutada oma kogemuste pagasit ja igapäevaselt täienevaid teadmisi kliendi parimaks hüvanguks. Tegu on sõnapidajaga – kui mees sõna annab, siis nii on! Kui Richardi telefon annab kinnist tooni, siis suure tõenäosusega on ta looduses.

Tel: +372 518 5616
E-mail: richard@fromhold.ee