FROMHOLD

KINNISVARA MÜÜK

Pakume terviklikku kinnisvara müügiteenust. Võtame kõik kinnisvara müügiga seotud mured enda hoolde. Sinule jääb vaid üle nautida müügitulu.

Hakkame pihta…

Koostame müügimaterjali

Me kogume põhjaliku info sinu kinnisvara kohta alates joonistest, faktidest ja ajaloost kuni kommunaalkuludeni. Koostame selle põhjal müügimaterjali, kust potentsiaalne ostja saab kõik vajaliku info.

Leiame parima turuhinna

Tänu meie pikaajalisele kogemusele, teadmistele ja katsetatud protsessidele leiame sulle parima hinna. Võtame arvesse turuolukorda ja sinu ootusi müügiperioodi ning hinna suhtes.

Teeme turundust

Koostame läbiproovitud ja toimiva turundusstrateegia. Oleme alati valmis tegema veidi rohkem ja minema kaugemale, et leida originaalseid lahendusi – kõik selleks, et täita sinu eesmärgid. Kinnisvara parimate külgede esiletoomiseks teeme professionaalsed ja ligikutsuvad pildid, eksklusiivse video või droonivideo, mis tekitavad elevust, kutsuvad esile emotsioone ja tõmbavad tähelepanu. Loodud sisu kasutame kõikvõimalikes turunduskanalites, nii internetis kui ka trükimeedias.

Läheb müügiks…

Ostuhuvilised püsikliendid

Esmalt jagame infot meie püsiklientidega, kes võivad objektidest huvitatud olla. Meil on palju kliente, suurettevõtteid ja fonde, kes ostavad meie kaudu kinnisvara mitmendat korda ja me teame, mis neid huvitab.

Turundus

Avaldame professionaalsete fotode ja atraktiivse infoga müügikuulutused kinnisvaraportaalides, sotsiaalmeedias ja meie kodulehel, kus inimesed uusi objekte uudistamas käivad.

Tõmbame otsad kokku…

Konsultatsioon ja lepingu sõlmimine

Oleme sinu jaoks olemas ka müügilepingu ettevalimistamisel ja tehingu vormistamisel.